116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

 

Doświadczenie Firestone, Twój czas zaczyna się teraz !

 

Z miejscami do odwiedzenia, ludźmi do zobaczenia i rzeczami do zrobienia, Firestone daje Ci wolność doświadczania życia, bez konieczności martwienia się o to, co jest za rogiem.

 

Dzięki gamie opon zbudowanych na ponad 100-letniej tradycji możesz mieć pewność, że jeździsz na niezawodnych oponach. Możesz więc zacząć budować swoje własne dziedzictwo, po jednej niezapomnianej chwili.

 

firestone

Odkryj nasz wybór opon Firestone

Firestone, napędzany przez muzykę od 1928 roku

 

Łączenie talentów muzycznych i miłośników muzyki

 

Przez lata firma Firestone dała setkom wykonawców muzycznych możliwość występu na Firestone Stage na największych europejskich festiwalach. Niektóre z nich zagrały na głównych scenach tych samych festiwali.

 

Firestone będzie nadal wspierać wschodzące zespoły w ich drodze na główną scenę. Jednocześnie scena Firestone pozostanie pewnym miejscem dla kochających muzykę fanów, którzy będą mogli odkryć wspaniałą nową muzykę.

 

 

 

Najlepsze opony na każdy sezon

Historia Firestone

Ekscytujące przeznaczenie

Historia Firestone rozpoczęła się w 1900 roku dzięki wysiłkom jednego człowieka, Harveya Firestone'a. Pomógł on ukształtować współczesny świat, zakładając opony na pojazdy i brukując drogi, po których jeździły.po których jeździły. Harvey Firestone uczynił uczciwość kamieniem węgielnym świata biznesu i wierzył w swoją pracę tak bardzo, że umieścił swoje nazwisko na tablicy ogłoszeń. w swoją pracę tak bardzo, że umieścił na niej swoje nazwisko.

To ta sama wizja, która pomogła osiągnąć przełomowe wyniki w sportach motorowych. od Formuły 1 przez Indianapolis 500 po 24-godzinny wyścig Le Mans. To właśnie ona przekształciła firmę w znaczącego globalnego gracza w branży oponiarskiej.

Dziś Firestone to prawdziwie kultowa marka, która przetrwała próbę czasu i stała się jedną z najbardziej wytrzymałych i niezawodnych marek w historii. jedną z najbardziej trwałych i niezawodnych marek w historii. Dziedzictwo Firestone nadal inspiruje ludzi i pomaga im odkryć wolność jazdy. ludzi i pomaga im odkryć wolność jazdy.