116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Opony Yokohama: marka z wieloma zasobami

Wysokie osiągi i dostępność opon

 

Japońska firma Yokohama znana jest na całym świecie z innowacyjnych opon w atrakcyjnych cenach. Jej sekret? Wykorzystanie w ich produkcji wysokiej jakości, trwałych materiałów. Oznacza to, że korzystasz z doskonałych, ekologicznych i ekonomicznych opon!

Odpowiedź na wszystkie wymagania

 

Marka oferuje wszystkim kierowcom wyjątkowe wrażenia z jazdy. Opony 4-sezonowe Yokohama Avid Ascend oraz modele letnie Advan Sport V105 i Advan S/T są tego doskonałym przykładem o nienagannej trwałości!

Bezpieczna jazda

 

Najnowocześniejsze opony Yokohama skupiają się na bezpieczeństwie i komforcie kierowców. W rzeczywistości, kierowcy chwalą opony zimowe Yokohama za ich niesamowitą przyczepność i prowadzenie podczas śnieżnych podróży.

Międzynarodowa reputacja

Jokohama: gdzie wszystko się zaczęło

 

W 1917 roku w Jokohamie w Japonii powstała firma Yokohama Rubber Company. Stopniowo firma stała się drugim największym producentem opon w kraju, a jej technologia pozwoliła na podbicie rynku międzynarodowego!

Stale rosnący popyt

 

Dzięki wysokiej jakości oponom, które są w stanie wytrzymać nawet najbardziej ekstremalne warunki, Yokohama zdołała zaistnieć nie tylko w Azji, ale także na innych kontynentach. Dziś firma posiada około 100 fabryk na całym świecie.

Liderzy innowacji

Wola marki jest jasna: pogłębiać swoje badania, aby połączyć osiągi i odpowiedzialność ekologiczną! Dlatego właśnie nowe opony Yokohama są wykonane w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu. O ich skuteczności przekonało się już wielu kierowców.