116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Eksperci od opon

Pozwól, aby nasi eksperci pomogli Ci wybrać opony odpowiednie do Twoich potrzeb i stylu jazdy.

 

Nasze marki opon

Jakich marek szukasz? Zobacz naszą pełną ofertę i pozwól nam pomóc Ci znaleźć odpowiednie opony do Twojego samochodu.

 

Nasze usługi związane z oponami, w trosce o Twoje bezpieczeństwo

Niektóre przebicia można naprawić. Usługa ta obejmuje demontaż i montaż opon oraz naprawę przebicia.

Doskonałe trzymanie się drogi zapewniają równoległe opony, a jest to możliwe dzięki geometrii kół. W First Stop Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Nasze zespoły są po to, aby sprawdzić zbieżność Twojego samochodu i pozwolić Ci wyjechać na właściwą drogę!

Utrzymanie samochodu, aby cieszyć się nim dłużej, wiąże się z kosztami. Mając to na uwadze, koniecznie zadbaj o swoje opony! Aby to zrobić, wyważanie kół to podstawa!

Chcesz dłużej utrzymać opony i zaoszczędzić pieniądze? W takim razie ich wymiana jest idealnym rozwiązaniem! Dobra wiadomość jest taka, że większość naszych centrów First Stop oferuje tę usługę, więc możesz nadal bezpiecznie prowadzić swój samochód!

Twoje opony online

 

Zakup opon online w First Stop oznacza skorzystanie z szerokiego wyboru tanich i najwyższej klasy opon. Od opon Bridgestone po opony Continental, czy Dunlop, Michelin, Pirelli i Goodyear: dokonaj najlepszego wyboru dla swojego samochodu! Porównaj oferty i zamów opony za pomocą kilku kliknięć.

 

Jedź ze spokojem o każdej porze roku!

 

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, możemy je spełnić. W tym celu oferujemy Ci najlepsze na rynku opony zarówno 4-sezonowe, jak i zimowe, nie zapominając o oponach letnich. Z First Stop jazda w każdych warunkach pogodowych będzie dziecinnie prosta!

 

Profesjonalizm

 

Aby Twoja jazda była równie doskonała, co bezpieczna, nasze usługi są dostosowane do Twoich potrzeb. Uznani za profesjonalizm, wyważamy Twoje opony i regulujemy zbieżność, ale dbamy również o wymianę oleju, przegląd Twojego samochodu, naprawę opon i ich nienaganny montaż.