116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

 

Moc jest niczym bez kontroli

 

Pirelli oferuje szeroki wybór innowacyjnych opon do samochodów, motocykli i rowerów dzięki długotrwałej partnerskiej współpracy z najbardziej renomowanymi producentami. Dzięki tej współpracy firma Pirelli może projektować opony na miarę w odpowiedzi na wymagania najbardziej wymagających klientów w zależności od modelu pojazdu.​

pirelli

Odkryj nasz wybór opon Pirelli

Dlaczego Pirelli?

 

'Firma Pirelli założona w Mediolanie w 1872 roku jest obecnie marką znaną na całym świecie dzięki doskonałej technologii, najwyższej jakości produktom i zamiłowaniu do innowacji mocno zakorzenionym we włoskiej tradycji.

Doświadczenie, które zostało docenione

 

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w segmencie Premium i Prestige, Pirelli jest idealnym producentem opon dla ciebie. Koncentruje się przede wszystkim na rynku opon o dużej wartości dodanej i nieustannie prowadzi prace nad innowacyjnymi produktami, które okazują się spełniać szczególne potrzeby związane z transportem takie jak opony specjalistyczne i super specjalistyczne.

Najlepsze opony na każdą porę roku

Technologie Pirelli

Pirelli Elect™

 

'ELECT™ to technologia opracowana przez Pirelli specjalnie z myślą o pojazdach elektrycznych i hybrydowych z możliwością ładowania, z uwzględnieniem specyficznych właściwości technicznych.

Seal Inside™

 

Dzięki technologii SEAL INSIDE™ pojazdy mogą kontynuować jazdę bez spadku ciśnienia powietrza nawet w przypadku, gdy opona zostanie uszkodzona przez czynnik zewnętrzny, tym samym wykluczonych zostaje prawie 85% przyczyn wypadków powodowanych spadkiem ciśnienia.

PNCS™

 

PIRELLI NOISE CANCELLING SYSTEM™ to technologia, która umożliwia zmniejszenie hałasu podczas jazdy słyszanego w pojeździe dzięki zastosowaniu pianki pochłaniającej w środku opony. Redukuje ona  hałas o połowę.