116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Jakość Michelin w najlepszej cenie

 

Opony Michelin cieszą się niezachwianą reputacją. Mogą więc bezpiecznie wyposażyć Twoje pojazdy, niezależnie od pory roku.

Na domiar złego, ich jakość pozostaje powiązana z konkurencyjnymi i przystępnymi cenami.

Dlaczego warto wybrać opony Michelin?

 

Z tą marką na pewno się nie pomylisz! Jeśli szukasz najlepszej opony zimowej Michelin, to model Pilot Alpin 5 wygrał porównanie zimowe Autobild 2020, wyprzedzając 50 innych modeli.

Jeśli chodzi o 4-sezonowe opony Michelin, to CrossClimate+ wyróżnia się najbardziej!

Bezpieczeństwo to słowo klucz w Michelin

 

Michelin stara się oferować Ci opony tak bezpieczne, jak tylko pozwala na to technologia, ale idzie też dalej.

Jej wartości są tak głęboko zakorzenione w tożsamości marki, że prowadzi ona kampanie uświadamiające o bezpieczeństwie na drogach.

Historia opon Michelin

Początki marki

 

Wszystko zaczęło się w 1889 roku, kiedy bracia Michelin założyli swoją firmę w Clermont-Ferrand. Początkowo opracowali zdejmowaną oponę rowerową, dopiero z biegiem lat ich dziedzina rozprzestrzeniła się, z wielką mocą!

Wzrost popularności opon Michelin

 

Od 1895 roku, po stworzeniu opon pneumatycznych Michelin, wszystko nabrało tempa. Zdobywając popularność na skalę międzynarodową, Michelin zdobył pozycję światowego lidera w produkcji opon!

 

 

 

Michelin dzisiaj

 

Mając za sobą ponad 130 lat historii, nazwa Michelin pozostaje na szczycie listy producentów opon o najbardziej cenionym wizerunku w 2021 roku. Możesz więc zaufać, że opony Michelin są niezawodne, niedrogie i bezpieczne!