116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Jakość za niską cenę


Grupa BF Goodrich stawia sobie za cel oferowanie kierowcom wysokiej klasy, trwałych opon w przystępnych cenach. Ich celem jest zapewnienie przyjemnej jazdy zarówno dla Ciebie, jak i Twojego portfela!

Dlaczego warto wybrać opony BF Goodrich?

 

Opony BF Goodrich zostały zaprojektowane, aby zwiększyć Twoje wrażenia z jazdy na drodze i poza nią. Ich guma zapewnia wyjątkowe osiągi i przyczepność w każdej porze roku! Opona BF Goodrich G Force Winter jest istotnie uznana przez użytkowników.

Opony zaprojektowane dla Twojego bezpieczeństwa


Wszystkie opony BF Goodrich zostały zaprojektowane tak, aby dostosować się zarówno do Twojego stylu jazdy, jak i otoczenia! Na przykład, dzięki oponom G-Grip All Season możesz bezpiecznie hamować w każdych warunkach drogowych.

BF Goodrich: prekursor w swojej branży

Narodziny opon BF Goodrich


Założona w 1870 roku przez Benjamina Franklina Goodricha firma jako pierwsza w branży oferowała w USA opony gumowe. Later, firma wyróżnia się na tle konkurencji dzięki najnowocześniejszym technologiom i współpracy w świecie sportów motorowych.

Referencja na rynku oponiarskim

 

Opony BF Goodrich są znane ze swojej niezawodności, zarówno podczas zawodów (24 godziny Le Mans, Rajd Dakar itp.), jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Opony nadal pokazują swoje osiągi, przyczyniając się do sukcesów wspaniałych kierowców w renomowanych mistrzostwach.

BF Goodrich tworzy historię


Amerykańska firma zamierza utrzymać swój status pioniera w branży oponiarskiej. Kontynuuje swoje niestrudzone badania
aby zaoferować innowacyjne koncepcje i dać Ci niezrównany komfort w samochodzie!