116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Marka premium

 

Hankook, 6-ty co do wielkości producent na świecie, wytwarza opony wysokiej klasy do samochodów osobowych, 4X4, SUV, użytkowych i ciężarowych.

 

Pragnąc zaoferować swoim klientom optymalną jakość z połączeniu z doskonałą technologią i komfortem jazdy, firma Hankook cały czas inwestuje w badania i rozwój w swoich pięciu międzynarodowych centrach rozwoju i w swoich ośmiu fabrykach o wysokiej wydajności.

Odkryj nasz wybór opon Hankook

Dlaczego Hankook?

 

Hankook Tire jest światowym producentem innowacyjnych opon premium, które były wielokrotnie nagradzane, do samochodów osobowych, 4X4/SUV, użytkowych, ciężarowych, autobusów oraz pojazdów do sportów motorowych.

Technologie, jakie narodziły się na torze

 

Będąc oficjalnym dostawcą DTM (Deutsche Tourenwagen Masters) od 2011 roku, jednych z najbardziej wymagających zawodów samochodowych, w których uczestniczą producenci tacy jak Audi czy BMW, Hankook korzysta z doświadczeń zdobytych w naturalnych warunkach, by opracowywać coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze opony. Hankook jest partnerem wielu wyścigów w Europie i na świecie: mistrzostwa Europy Formuły 3 FIA, Formuły Renault Eurocup, W-Series, Supercar challenge...

Najlepsze opony na każdą porę roku

Hankook w kilku słowach:

 

  • Największy producent na świecie: Hankook produkuje opony premium do samochodów osobowych, SUV-ów, pojazdów użytkowych, ciężrówek i pojazdów sportowych.

 

  • Międzynarodowa potęga: 20 000 pracowników na świecie w 180 krajach i zdolność produkcyjna rzędu 102 milionów opon. 

 

  • Marka będąca partnerem producentów samochodowych: pierwsze opony zakładane w samochodach największych producentów (Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen…).
 
  • Marka innowacyjna: wdraża najnowsze technologie i innowacje do produkcji opon. Hankook posiada 5 centrów badawczo-rozwojowych, w tym jedno centrum najnowocześniejsze na świecie, Technodome (Korea).
 
  • Marka przywiązana do wartości sportowych: oficjalny partner klubu Real Madrid i Europa League. Podobnie jak jej partnerzy, firma Hankook przykłada dużą wagę do wartości takich jak skuteczność, jakość i zobowiązanie.  

Zobowiązania

 

Skuteczność: gwarantowana idealna jazda, nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych.

 

Bezpieczeństwo: zagwarantowanie kierowcom bezpieczniejszej, przyjemniejszej i bardziej komfortowej jazdy dzięki oponom bardzo wysokiej jakości.

 

Innowacja: skonkretyzowanie nieskończonych możliwości w dziedzinie ogumienia dzięki refleksji nad alternatywami kreatywnymi, lecz realnymi związanymi z jazdą w przyszłości.

 

Ambicja: firma Hankook pragnie stać się jednym z technologicznych leaderów przemysłu samochodowego oferując kierowcom na całym świecie produkty gwarantujące optymalne parametry jazdy.