109+ profesjonalnych warsztatów z ponad 1800 w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Opony Hankook: Driving Emotion


Opony Hankook charakteryzują się technologiami, na których są oparte, a które są coraz bardziej poszukiwane.
Ambicje tej marki są więc śmiałe i jasne: stać się punktem odniesienia dla Driving Emotion, abyś mógł cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami z jazdy!

Badania i rozwój wdrożone na dużą skalę

 

Aby stale poprawiać Twoje wrażenia z jazdy, opony Hankook opierają się na potężnych pracach badawczo-rozwojowych. Jej wysoko cenione ośrodki umożliwiły to wielkie aby osiągnąć nowe szczyty w zakresie wydajności i innowacyjności.

Firma światowej klasy


Opony Hankook znane są na całym świecie ze swojej doskonałej konstrukcji. Aby sprostać potrzebom każdego kierowcy, stworzyli modele z najwyższej półki!
Pomiędzy oponą letnią Hankook Ventus, oponą 4-sezonową Hankook Kinergy 4S2 i mnóstwem innych dokonaj najlepszego wyboru!

Opony Hankook: filozofia i wartości

Hankook Tires: 80 lat technologii


Grupa Hankook Tire została założona w Korei w 1941 roku. Po obiecującym początku otwarto 5 głównych centrów międzynarodowych i 8 głównych fabryk.
Te zmiany doprowadziły do radykalnej popularyzacji opon Hankook.

Obecność na arenie międzynarodowej


Po czterdziestu latach rozwoju wokół swojej pierwotnej siedziby, sukces opon Hankook jest na tyle duży, że stanowi początek międzynarodowej ekspansji grupy w Stanach Zjednoczonych.
Ich ciągłe inwestycje w badania pozwalają również na szybkie zdobycie uznania w światowej branży oponiarskiej.

W kierunku coraz większej satysfakcji


Firma Hankook stale realizuje jeden ze swoich podstawowych celów: osiągnąć szczyt Twojego zadowolenia. I zapewnić Ci wyposażenie w dowolnym miejscu,
firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 180 krajach, jednocześnie współpracując z największymi graczami, takimi jak Hamann Motorsport.