116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Opony Kumho - symbol doskonałości

 

Dzięki wysokim standardom osiągów, ta wiodąca marka pozwala podróżować ze spokojem. Do jazdy latem, Kumho Ecsta PS71 jest jednym z najbardziej popularnych modeli, a z szerokiej gamy opon zimowych Kumho najbardziej wyróżnia się model WinterCraft WS71!

Polegaj na bezpieczeństwie Kumho

 

Opony Kumho zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo. Aby jeszcze bardziej zwiększyć niezawodność, każdy model objęty jest gwarancją na 5 lat od daty produkcji!

Reagowanie na trendy rynkowe

 

Oczekiwania kierowców są coraz wyraźniejsze, a Kumho staje na wysokości zadania, by im sprostać. Aby to zrobić, koncern stosuje nowe materiały, optymalizuje projekty i stale gra kartą, aby jej opony były lżejsze, a wszystko to przy zapewnieniu Ci bezpiecznego środowiska jazdy.

Z oponami Kumho - śmiało!

Kumho Tyre: niezwykła dynamika

 

Stworzona w 1960 roku, marka ta eksportuje swoje produkty od 1965 roku. Po ugruntowaniu swojej pozycji w Korei, stopniowo rozszerzała swoje terytorium, docierając do Europy na początku XXI wieku. Nawet dziś pozostaje niezwykle konkurencyjny!

Chęć, by zawsze robić coś lepiej

 

Nie trzeba dodawać, że Kumho dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci korzyści płynące z jej doświadczenia. Dowodem na ten profesjonalizm są opony Kumho competition i technologia run-flat.

Opony Kumho: wielki szacunek dla środowiska

 

Wybór opon Kumho oznacza przestrzeganie filozofii i wartości środowiskowych koncernu, które są charakterystyczne dla wyzwań XXI wieku. Opierając się na zielonym marketingu, jak również na ekologicznie odpowiedzialnym projekcie, pokazuje silne zaangażowanie!