116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

 

Roadhawk

 

Z myślą o dłuższej żywotności

 

Osiągi zmniejszają się wraz z upływem czasu - od zwinności do bezkompromisowych możliwości. Opona Firestone Roadhawk zachowuje swoje osiągi w warunkach drogowych, gdzie mokra pogoda, duży ruch, gwałtowne hamowanie i prędkość na autostradzie są częścią codziennej mieszanki. Oznacza to, że możesz być pewien, że Twoja opona będzie zapewniać osiągi, na których polegasz przez cały okres jej użytkowania.

 

Firestone Roadhawk otrzymał pożądany znak certyfikacji od TÜV SÜD, największego niezależnego instytutu zajmującego się technologią opon i kół w Europie.

 

Specyfikacja opon Roadhawk

 

  • UE oznaczona jako "A", najlepsza możliwa przyczepność na mokrej nawierzchni.
  • Najlepsza w swojej klasie skuteczność hamowania na sucho  ¹
  • Wyniki długoterminowe  ²  ³ 

 

¹ ) W porównaniu z UniRoyal Rainsport 3, Kleber Dynaxer HP3, Fulda EcoControl HP, Nexen NBlue HD+. Test przeprowadzony przez TÜV SÜD na zlecenie Bridgestone w okresie od lipca do września 2016 r. na torze ATP Papenburg przy użyciu opony o rozmiarze 205/55 R16 91 V. Opony zakupione przez TÜV SÜD na rynku europejskim. Pojazd testowy: VW Golf 7. Numer raportu: 713086643.

² ) Przewyższa kluczowych konkurentów w zakresie aquaplaningu na prostych drogach i aquaplaningu na zakrętach. Test przeprowadzony przez TÜV SÜD na zlecenie Bridgestone w okresie od lipca do września 2016 roku na oponach Firestone Roadhawk, UniRoyal Rainsport 3, Kleber Dynaxer HP3, Fulda EcoControl HP, Nexen NBlue HD+. Opony zakupione od TÜV SÜD na rynku europejskim. Testy przeprowadzone na samochodzie flotowym VW Golf 7, przebieg 20 000 km. Raport nr 713086643-BM http://bridgestone-daten. eu/TUEV-Roadhawk-Report.pdf.

³ ) W porównaniu z oponą Firestone TZ300α. Test wewnętrzny przeprowadzony w ośrodku testowym Bridgestone w Rzymie w marcu 2016 roku, w rozmiarze 205/55 R16 91V.