116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Multiseason GEN 02

 

Zaprojektowane do pracy w każdych warunkach pogodowych

 

Niezależnie od pogody, opona Firestone Multiseason GEN 02 pozwala w pełni cieszyć się miejskim stylem życia. A kiedy są cztery pory roku w jeden dzień? Ten zoptymalizowany zestaw opon daje Ci pewność, że zachowasz kontrolę nad samochodem, nawet gdy nadejdzie zimna pogoda. Jedyne, co musisz zrobić, to cieszyć się jazdą. A więc, dokąd zmierzasz?

Odkryj nasz wybór opon Firestone

Specyfikacja opon Multiseason Gen 02

 

  •  Lepsze hamowanie na mokrej i suchej nawierzchni.*
  •  Certyfikowana do jazdy zimowej – symbol alpejski.
  •  Większy przebieg.**

 

* ) Testy przeprowadzone przez TÜV SÜD na zlecenie Bridgestone w styczniu 2019 r. w ośrodku testowym Bridgestone (EUGP we Włoszech i na śniegu w SPG w Szwecji) oraz TÜV SÜD PS Garching z wykorzystaniem samochodu VW Golf 7 z oponami o rozmiarze 205/55 R16 94V. Opony Multiseason GEN 02 w porównaniu do parametrów poprzedniego modelu opon Multiseason. SKRÓT Raportu nr 713147031.
** ) Na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych w zakładach Bridgestone, porównujących opony Multiseason i Multiseason GEN 02. Rozmiar opony: 205/55 R16 94V w samochodzie VW GOLF. Trwałość opon zależy od stylu jazdy, ciśnienia w oponach, konserwacji opon i pojazdu, warunków pogodowych itp.