116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Wydajność w najlepszej cenie

 

Jednym z głównych atutów opon Kleber jest ich konkurencyjna cena. Pomimo dyskretnej nazwy, faktem jest, że marka ta, pierwotnie była filią BF Goodrich, ma niezaprzeczalne know-how! Opony 4-sezonowe Kleber, podobnie jak modele letnie i zimowe, to gwarancja jakości w przystępnej cenie.

Opony Kleber: mądry wybór

 

Niezależnie od tego, czy poszukujesz opon zimowych Kleber, modeli letnich czy mieszanych, ta wspaniała marka dostosowuje swoją ofertę do wszystkich Twoich potrzeb. W ramach zróżnicowanej oferty można na przykład zwrócić się ku oponom letnim Kleber Dynaxer UHP lub wybrać Viaxer, będący ostoją technologii!

Postaw na bezpieczeństwo z oponami Kleber!

 

Opony Kleber zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo, niezależnie od tego, czy pada deszcz, śnieg, czy świeci słońce. Dzięki połączeniu wysokiej jakości materiałów, doskonałego know-how i maksymalnego rygoru, ich projektanci stawiają sobie za cel zaoferowanie Ci najdoskonalszego chwytu!

100-letnia historia Klebera

Początki opon Klebera

 

Początki opon Kleber sięgają 1910 roku, kiedy to BF Goodrich otworzył w Colombes swój francuski oddział. Pod koniec II wojny światowej, siedziba została przeniesiona na Avenue Kleber w Paryżu, gdzie zmieniono nazwę na Kleber-Colombes. Dziś Kleber jest częścią Grupy Michelin.

Historia sukcesu

 

W trakcie swojej ewolucji nazwa Kleber była świadkiem wielu sukcesów. Począwszy od stworzenia opony "Souple Corde" w latach 20. XX wieku, aż po oponę lotniczą POTEZ 540 w 1930 roku, Nie zapominając o pierwszej oponie rolniczej Tracsol i słynnej oponie V10 opracowanej w 1960 roku, marka może pochwalić się zaprojektowaniem kilku historycznych modeli!

Reputacja Klebera

 

Kleber to marka opon wysokiej jakości, która wyróżnia się także niezawodnością i bezpieczeństwem, jakie oferuje. Tę lojalność podkreśla maskotka grupy: bokser, pies stróżujący, który czuwa nad bezpieczeństwem swojego pana. Zaufanie i wydajność: to filary tej francuskiej nazwy, stale dążącej do lepszych wyników!