116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Gwarancja spokojnej jazdy

 

Dla Nokian Twój spokój za kierownicą jest bezcenny! Dlatego przy zakupie opon Nokian u autoryzowanego dealera otrzymujesz dwuletnią gwarancję na opony.

Opony Nokian polecane przez ich użytkowników

 

Nokian bierze pod uwagę opinie swoich konsumentów, aby poprawić ich wrażenia z jazdy. Dlatego Nokian oferuje szeroką gamę opon o wysokich osiągach, takich jak 4-sezonowe opony Nokian Season Proof, które zapewniają bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych.

Bezkompromisowe bezpieczeństwo w ekstremalnych temperaturach

 

Opony Nokian są znane ze swojej jakości i wysokiej odporności na zimno. Dzięki zastosowanej w nich technologii aramidowej, opony WR Snowproof gwarantują Ci optymalną przyczepność i stabilność na najbardziej zaśnieżonych drogach!

Grupa podbijająca świat

Wynalazca opony zimowej

 

Założona w 1898 roku fińska Grupa Nokian wprowadziła w 1934 roku pierwszą oponę zimową do samochodów ciężarowych, zapewniającą doskonałą przyczepność do drogi w deszczu i śniegu. To był wielki sukces!

Rosnąca reputacja

 

Od tego czasu firma Nokian zdobyła pozycję międzynarodowego lidera na rynku opon zimowych. Zawsze uważny na wymagania kierowców, grupa kontynuuje rozwój innowacyjnych opon, aby zaoferować Ci bezpieczną i ekologiczną jazdę.

Produkcja zorientowana na zrównoważony rozwój

 

Nokian jest pierwszym producentem, który uzyskał klasę A ze swoją oponą WR SUV 3! Zaangażowany w poszanowanie środowiska naturalnego, celem grupy jest opracowanie gamy ekologicznych opon o wysokich osiągach w każdych warunkach!