116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Przechowalnia opon

W First Stop przechowamy Twoje letnie opony w okresie zimowym, a zimowe w okresie letnim. Opony przechowujemy w odpowiednio przystosowanym do tego miejscu, w taki sposób, aby zabezpieczyć je przed odkształceniami i wpływem wilgoci lub zmian temperatury. Możesz je odebrać w dowolnym momencie.

Opony na każdą porę roku

 

Nie musisz czekać ze zmianą opon na ekstremalne warunki pogodowe: wystarczy że temperatura spadnie poniżej 7ºC, a będzie to miało zasadniczy wpływ na zachowanie się opon na drodze. Zaleca się wówczas wymianę opon na zimowe, aby zapewnić maksymalną stabilność pojazdu i bezpieczeństwo za kierownicą. Wymiana taka uchroni Cię przed niejednym niebezpieczeństwem, ponieważ opony zimowe poprawiają przyczepność do śliskiej nawierzchni wywołanej opadami deszczu lub śniegu, względnie oblodzeniem.

 

Opony letnie z kolei będą dużo lepiej sprawdzać się podczas jazdy przy wyższych temperaturach.

Przechowalnia opon

Kiedy należy wymienić opony

 

Zazwyczaj wraz z nadejściem jesieni należy wymienić opony na zimowe, a nadejście wiosny to odpowiedni moment na wymianę opon na letnie.

 

Skorzystaj z rezerwacji wizyty online dostępnej na naszej stronie i umów się na zmianę opon w trzech szybkich krokach. Dodaj w komentarzu informację, że posiadasz opony w przechowalni, a będą czekały na wymianę w warsztacie kiedy przyjedziesz na umówioną wizytę.

 

 

Dlaczego warto skorzystać z przechowalni

 

  • Oszczędność miejsca w piwnicy lub garażu
  • Ochrona przed pogorszeniem stanu opon
  • Brak konieczności przywożenia opon na wymianę
  • Jazda zawsze na odpowiednio dopasowanych oponach
uśmiechnięty mężczyzna w kombinezonie roboczym ze skrzyżowanymi rękami

 

 

Potrzebujesz wyceny?

 

Twoja spersonalizowana wycena w kilka kliknięć.