116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Opony Roadstone z korzyścią dla kierowców

Opony wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie

 

Dzięki licznym testom przeprowadzanym przed wprowadzeniem na rynek swoich opon, grupa Roadstone zapewnia przyjemną i ekologiczną jazdę. Oznacza to, że jeździsz na oponach o wysokich osiągach, które oferują bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny!

Optymalna przyczepność na drodze

 

Motto firmy Roadstone? Zwiększ swoje wrażenia z jazdy dzięki wysokiej jakości oponom, które gwarantują Twoje bezpieczeństwo! Dowodem na to są opony 4-sezonowe Roadstone N PRIZ 4S, których bieżnik dostosowuje się do wszystkich warunków.

Bezpieczna jazda

 

Inżynierowie Roadstone nieustannie poszukują innowacyjnych sposobów na połączenie bezpiecznej jazdy z komfortem! Opony letnie Roadstone Eurovis HP 02 są tego idealnym przykładem, skracając drogę hamowania zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

 

 

Opony Roadstone: historia, która dopiero się zaczyna

Meteoryczny wzrost na rynku opon

 

Roadstone stał się obecnie jednym z wiodących producentów opon w Korei Południowej. Założona przez Nexen marka zyskała światową sławę dzięki jakości produkowanej gumy, co umożliwiło jej współpracę z grupą Michelin w latach 1987-1991.

Roadstone podróżuje po drogach świata

 

Roadstone posiada cztery zakłady produkcyjne zlokalizowane w Korei Południowej, Chinach i Czechach. W tym ostatnim produkuje się głównie opony na rynek europejski. Liczba dystrybutorów opon Roadstone wynosi obecnie ponad 100 na całym świecie.

Opony przyszłości

 

Każdego dnia grupa pracuje z zaawansowanymi i ekologicznymi technologiami. Ich cel? Zapewnić Ci niezawodne opony i płynną jazdę! W dłuższej perspektywie, Roadstone chce odcisnąć swoje piętno na światowym rynku opon... ale co ważniejsze w sercach kierowców.