116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Jazda na oponach Onyx: prawdziwa okazja!

Zaoferuj sobie opony o wysokich osiągach w konkurencyjnej cenie

 

Dzięki innowacyjnym technikom i materiałom, Onyx oferuje teraz Państwu opony wysokiej jakości. Ponadto, dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji, firma obniża swoje koszty. Nie musisz więc już wybierać między wydajnością a niską ceną!

Zwiększenie komfortu i więcej

 

Niezależnie od tego, jakim typem pojazdu kierujesz, konstrukcja opon Onyx zapewnia stabilną i cichą jazdę! Na przykład, Opony letnie Onyx NY-901 zapewniają maksymalną przyczepność na zakrętach, nawet w deszczu!

Bezpieczna jazda z oponami Onyx

 

Powierzchnia bieżnika opon Onyx zapewnia optymalną przyczepność na każdym terenie. Jednym z przykładów są opony zimowe Onyx NY-W702, z którymi będziesz mógł cieszyć się jazdą nawet w śniegu!

Onyx, rozwijająca się marka

Udane opony

 

Onyx to stosunkowo nowa marka, która została stworzona przez chińskiego producenta opon Hengfeng w 1995 roku. Firma odnotowała szybki wzrost w całym kraju dzięki jakości swoich opon radialnych.

Wiodący gracz na światowym rynku opon

 

Hengfeng ma sześć fabryk w Chinach, a roczna produkcja opon Onyx rośnie. Marka podbija zagranicę dzięki przejęciu licznych certyfikatów, takich jak ISO9001 i DOT, które świadczą o ich doskonałości.

Opony Onyx obejmują prowadzenie

 

Hengfeng posiada najnowocześniejsze obiekty, w których inżynierowie codziennie kontynuują badania nad poprawą parametrów opon. W każdym razie jedno jest pewne: z oponami Onyx Twój komfort nigdy nie zniknie!