116 profesjonalnych warsztatów z ponad 2000+ w Europie

27 lat doświadczenia w branży opon i usług samochodowych

Średnio 4,5 gwiazdki na Google z ponad 128 560 recenzji

Mądry wybór

 

Produkty Firestone są przeznaczone dla kierowców, dla których jakość, niezawodność i trwałość to podstawa. Wyposażając swój pojazd w opony tej zaufanej marki, wiedzą, że dokonują mądrego wyboru, ponieważ otrzymują również najlepszy stosunek jakości do ceny.

Silne wartości

 

Firestone i jego klienci dzielą te same podstawowe wartości: ciężko pracować, aby uzyskać jak najwięcej z życia, uczyć się z przeszłości, aby poprawić i iść do przodu, każdą pracę wykonujemy dokładnie, od A do Z i nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości.

Niezawodność pod każdym względem

 

Aby zdobyć zaufanie swoich klientów, Firestone w 100% poświęca się niezawodności i ciągłemu doskonaleniu swoich produktów letnich, zimowych i całosezonowych. Tylko wtedy nasza marka może zapewnić im opony, na które liczą od ponad 100 lat. I być wyznacznikiem niezawodności, który jest rozpoznawany i doceniany na całym świecie.

Historia Firestone w pigułce

Tworzenie


Już w 1900 roku Harvey Firestone modernizował mobilność, wyposażając pojazdy w opony i brukując drogi. Z czasem Firestone stał się ikoną marki, jedną z najbardziej trwałych i niezawodnych w branży oponiarskiej. Dziś dziedzictwo jej założyciela nadal inspiruje i pozwala każdemu jeździć w wolności.

Opracowania

 

Czy wiesz, że Harvey Firestone był odpowiedzialny za pierwszy sponsorowany muzyczny program radiowy, The Voice of Firestone, który został uruchomiony w Stanach Zjednoczonych w 1928 roku? Nawet dziś Firestone umożliwia entuzjastom muzyki, podróży i jazdy odkrywanie nowych artystów i uczestniczenie w ich występach dzięki współpracy z serią festiwali w całej Europie.

Dzisiaj

 

Dzięki gamie całkowicie niezawodnych opon, opracowanych dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu, możesz mieć pewność, że dotrzesz tam, gdzie chcesz, bez obaw, buduj swoje życie w wolności i ciesz się każdą jego chwilą.