Idea First Stop

First Stop: prawdziwie ogólnoeuropejska sieć.

First Stop ma prawie 2000 profesjonalnych centrów oponiarskich w 25 krajach Europy. W zależności od specjalizacji serwisu, nasi eksperci obsługują samochody osobowe, dostawcze, motocykle, ciężarówki i traktory. Każdy serwis jest w pełni zaangażowany w swoje obowiązki i zapewnia swoim klientom najlepsze usługi i produkty. To właśnie takie podejście, skierowane na klienta i doświadczenie techniczne, pozwala zapewnić najwyższą jakość w każdym serwisie FirstStop.

Nasza sieć rozwija się szybko. Każdego roku, około stu niezależnych serwisów wchodzi w nasze szeregi. Jesteś zainteresowany by zostać jednym z partnerów First Stop? Prosimy byś wysłał nam e-mail. Twój lokalny przedstawiciel First Stop z przyjemnością się z tobą spotka i opowie więcej.

 

Nasza struktura

First Stop składa się z:

  • Naszych własnych punktów (serwisów posiadanych przez firmę we Francji, Hiszpanii, Niemczech, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Holandii i Belgii), który stanowi solidną podstawę centrów mających rozległe doświadczenie i wiedzę. Wszystkie centra dzielą się najlepszymi doświadczeniami i mogą polegać na najwyższej jakości wsparciu z centrali sieci. Mają one również ciągły kontakt z niezależnymi partnerami w swoich krajach.
  • Niezależnych parterów, którzy mogą zawrzeć kontrakt z First Stop.

First Stop łączy potencjał zarówno własnych serwisów jak i partnerów w rozwijaniu działalności oraz wprowadzaniu ulepszeń w całej Europie, celem zwiększenia satysfakcji klientów.

 

Jakie są korzyści bycia partnerem sieci First Stop?

  • Projekt wielomarkowości.
  • Strategiczne partnerstwo i kontrakty z Bridgestone a także z innymi czołowymi dostawcami.
  • Opcja ”miękkiej franczyzy”: możliwość zachowania wysokiego stopnia niezależności i wolności w porównaniu z innymi graczami na rynku, pozwala to naszym partnerom przedstawić najlepszą ofertę jednocześnie dywersyfikując i rozwijając ich biznes w kierunku przez nich preferowanym.
  • Umowy flotowe.
  • Profesjonalny i oddany zespół doradczy, pomagający w rozwoju twojego biznesu (Retail Business Consultant).
  • Wsparcie dla uzyskania tożsamości marki, działania marketingowe i programy szkoleniowe.
  • Pomoc ze strony ogólnoeuropejskiej sieci i doświadczonych serwisów.

 

Jak dołączyć do sieci First Stop?

Rodzaj współpracy, jaką możemy razem rozwijać, zależy od propozycji marek oferowanych przez naszych strategicznych partnerów, jakości twojego punktu sprzedaży i jego tożsamości.

Skontaktuj się z zespołem doradczym w swoim kraju, by dowiedzieć się więcej o korzyściach i warunkach przystąpienia do First Stop.

Znajdź Serwis


Wprowadź miasto, kod pocztowy lub ulicę


search
gps_fixedWyszukaj w pobliżu

First Stop Poland

ul. Postępu 18B, 02 -676 Warszawa

________________________